Львів дофінансовуватиме творчі колективи Друк
Львівська міська рада 27 липня оголосила конкурс на фінансову підтримку творчим колективам. Конкурс проводиться вперше, мета його - ефективне та раціональне використання коштів на підтримку творчих колективів.

Про це 3 серпня на прес-конференції повідомив начальник культури і туризму Львівської міської ради Андрій Вороновський.

"Для підтримки творчих колективів міста у міському бюджеті передбачено 800 тис. грн, і щоб надавати цю підтримку не хаотично, вирішено провести конкурс. Він триватиме місяць, потім конкурсна комісія протягом 10 днів у складі 14 осіб (у складі членів департаментів, комісій, на чолі із заступником міського голови) визначать переможців. Міркую, що до 9 вересня будуть оголошені імена переможців", - зазначив Андрій Вороновський.

За його словами, пріоритетом у виборі переможців серед творчих колективів є пропозиції щодо участі у заходах: Великодні свята, День Львова, День Конституції, День незалежності України, фольклорні свята та ін.

За словами заступника начальника управління культури і туризму Львівської міської ради Любові Коломієць, для участі в конкурсі заявник подає за адресою: 79008, Львів, пл.Ринок, 1, управління культури і туризму Департаменту гуманітарної політики такі документи: заяву на ім’я міського голови щодо надання фінансової підтримки творчому колективу; копії установчих документів (статут, свідоцтво про реєстрацію, довідка про включення до ЄДПРО, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду, видану державною податковою інспекцією у м. Львів); опис досвіду роботи (зокрема у заходах Львівської міської ради) за останні два роки; опис пропонованої співпраці у вигляді річного плану та кошторису заходів.

"Участь у конкурсі можуть взяти творчі спілки, які є юридичними особами, культурні центри, оркестри, капели – громадські організації, які зареєстровані у Львові і є неприбутковими. Розмір допомоги ГО-переможцям визначить конкурсна комісія. Обмеження на певну суму – немає. Ці кошти не можуть бути використані на капремонт, довгострокові закупівлі, однак передбачає покриття видатків на послуги зв’язку, відрядження, оренду приміщень, витрати на заробітну плату, друковану продукцію, запис та випуск аудіо та відеопродукції. Фінансова підтримка надаватиметься після затвердження звіту про виконану роботу, підписання акту виконаних робіт за місяць", - зазначила Любов Коломієць.

  

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST