Перший Регіональний Форум ОСББ Друк
Інститут міста отримав фінансову підтримку від Посольства Норвегії в Києві на реалізацію проекту «Перший Регіональний Форум Об'єднань Співвласників Багатоквартирних Будинків». Підготовка розпочинається з 1 серпня 2010 року.

Метою проекту є залучення громадян до процесу вирішення проблем місцевого значення через безпосередню участь в управлінні власним житлом.

Основним заходом буде проведення першого регіонального одноденного Форуму об'єднань cпіввласників багатоквартирних будинків – ОСББ. У форумі братимуть участь  представники ОСББ, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, експерти, наукові інституції та громадські організації, ЗМІ (загалом очікується 80 учасників з Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської областей).  На форумі детально розглядатимуться питання щодо практичної діяльності ОСББ, серед яких:  державне регулювання створення та діяльності ОСББ, фінансова підтримка ОСББ, навчання управителів житловою нерухомістю тощо.

Один з головних результатів проекту – видавництво практичного посібника «ОСББ: створення та ефективна діяльність», де буде сформовано рекомендації для покращення ситуації та обмін кращими практиками щодо створення та управління ОСББ.

Довідка:
Посольство Норвегії в Києві реалізовує програму малих грантів, мета якої -  сприяти  місцевим іні-ціативам, спрямованим на підтримку сталого розвитку, належного управління, демократії, прав людини і гендерної рівності. Програма малих грантів розповсюджується на Україну і Республіку Білорусь.

У 2009 році Посольство Норвегії в Києві надало фінансування понад 30 проектам у таких галузях: поглиблення регіонального співробітництва і євроатлантичної інтеграції, захист довкілля та екологічна чиста енергетика, розбудова громадянського суспільства і повага до прав людини, створення інституційної інфраструктури, економічний розвиток і соціальна відповідальність бізнесу тощо.

 

Інститут міста

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST