Конкурс проектів для громадських організацій «Підтримка захисників прав людини» Друк
Європейський акт з демократії та прав людини є головним інструментом фінансування від ЄС, прийнятий Європейський Парламентом та Радою для сприяння демократії та прав людини у світі.

Документ працює на те, щоб «зробити внесок у розвиток та зміцнення демократії та закону, а також забезпечити повагу до прав та свобод людини в межах політики Європейського союзу щодо розвитку співпраці із державами третього світу та міжнародної політики в цілому». Останній термін реєстрації – 3 вересня 2010 року.

В межах даної програми, розпочинається конкурс проектів для громадських організацій, НУО, некомерційних організацій для розширення їхнього фінансування, а саме для підтримки захисників прав людини. Програма «Підтримка захисників прав людини» розпочинає прийом заявок з усіх держав світу для того щоб «зробити внесок та захистити права людини та демократію через підтримку тих, хто цим займається»

Основні цілі програми:

- забезпечити короткотривалу/довготривалу фінансову, матеріальну та ін. підтримку та захист захисникам прав людини, включаючи й тих хто живе за межами столиці та у віддалених районах;
- підтримати та зміцнити становище правозахисників;
- покращити інформованість серед правозахисників;
- розірвати ізоляцію та соціальне обмеження захисників у їхніх спільнотах.

Аплікатам необхідно подати власні проекти на ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Дізнатися детальніше про проект

 

 Портал "Європейський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST