10 червня відбудеться другий семінар «Правової школи для львів’ян» Друк
В травні  цього року у Львівській міській раді стартувала навчальна програма «Правова школа для львів’ян», яка реалізується в рамках проекту «Юридична служба для львів’ян». Перший тренінг на тему «Шлюб.
Правові наслідки укладення та розірвання шлюбу» відбувся 25-26 травня. Наступний семінар для молодих батьків відбудеться 10 червня.
 
Навчання пройде у приміщенні Львівської міської ради (кім. 230) о 18:30 год. Усі охочі зможуть дізнатися про трудові відносини, які виникають у зв’язку з вагітністю, пологами та доглядом за дитиною; про соціальні гарантії, особливості нарахування соціальної допомоги; перелік необхідної документації, яку необхідно оформити до та після народження дитини; про труднощі, з якими стикаються батьки новонароджених дітей та механізми їх вирішення.
 
«На семінарі учасники тренінгу зможуть одержати не тільки корисні знання, але й поставити питання, отримати приклади документів юридичного характеру та спробувати в ситуаційній  грі вирішити питання правового характеру», - каже координатор проекту Зоряна Христина.
 
Для реєстрації у тренінгу необхідно  подати заявку за телефоном «Гарячої лінії  міста» - 15-80, зареєструватися в  Центрах обслуговування мешканців свого району чи зголоситися за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST