У п’ятницю відбудеться презентація львівської газети для молоді «П’ятниця» Друк
4 червня, о 19.00, в кав’ярні COFFEE-IN (проїзд Крива Липа, 9) відбудеться презентація львівської газети для молоді «П’ятниця».
«Скоро перша п’ятниця літа, а, отже, можна буде забути про роботу, сесію, принаймні на вихідні. А ще в першу п’ятницю літа на львів’ян чекає грандіозна забава – презентація-вечірка газети для молоді «П’ятниця». Винуватиця вечора – газета , вже вийшла у світ 11 разів і її засновники нарешті вирішили відпочити і познайомитися з її читачами. Адже читачі газети – це найцікавіші, найкреативніші жителі міста Львова», - розповідає Світлана Крижанівська головний редактор газети.
 
Ведучим свята буде капітан команди  КВК «Набла» Тарас Стадницький. Співатиме на святі гурт "Alco brothers". На усіх присутніх чекає багато-багато конкурсів. А найголовнішим розіграшем буде м’який пуф.
 
«Аби краще відчути атмосферу кави, почитати свіжий випуск газети і спробувати посидіти на пуфах – приходьте в «Coffee-in» у четвер і п’ятницю на літню терасу. До кави пригощаємо цукерками», - додала Світлана Крижанівська.
 
Телефон для довідок: +38(097) 700-66-75

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST