Львів прийме форум «Захист прав юридичних осіб України у Європейському суді з прав людини» Друк

У Львові 21-22 травня 2010 року на базі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відбуватиметься Всеукраїнський форум «Захист прав юридичних осіб України у Європейському суді з прав людини».

Як поінформували у Львівському осередку Ліги студентів Асоціації правників України, що є організатором форуму, в останні роки кількість звернень юридичних осіб України за захистом своїх прав у Європейський суд з прав людини зросла. Відтак питання такого звернення є актуальним, адже фахівців в юриспруденції, які мають досвід представництва інтересів юридичних осіб у Європейському суді з прав людини є одиниці. 
 
У межах форуму розглядатимуться питання особливості звернень та розгляду справ у Європейському суді з прав людини за участю юридичних осіб України; захист майнових прав та інтересів юридичних осіб України у Європейському суді з прав людини у справах, що виникають з податкових, інвестиційних, корпоративних, інформаційних правовідносин. 
 
Довiдка: 
 
Всеукраїнський форум «Захист прав юридичних осіб України у Європейському суді з прав людини» організовує Львівський осередок Ліги студентів Асоціації правників України із юридичним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка, співорганзіаторами є правничі громадські організації Києва, Одеси та Донецька. 

Громадський Простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST