У Львові відбудеться молодіжний благодійний бал-вечірка Друк
28 травня у Львові, в Будинку вчених відбудеться молодіжний благодійний чорно-білий бал-вечірка. Проект ініційовано студентами і передбачає проведення ряду заходів для збору коштів на потреби дітей-сиріт.
Одним із заходів стане благодійний концерт на площі Ринок. Організатори планують проведення 23 травня. Мета - зібрати кошти для дитячих будинків. У рамках цього заходу будуть виступати не лише львівські зірки, а й талановиті діти–сироти.
 
«Вважаю за необхідне спілкуватися з дітьми. Вихованці дитячих будинків потребують цього, як ніхто інший. Проект має на меті показати людям, що є проблема і ця проблема не одного дня. Це не одноразова акція, яка приурочена до 1 червня, як часто буває, ми хочемо допомагати дітям завжди», - зазначив керівник благодійної організації «Орден Благородного Серця» Роман Лабай.
 
28 травня відбудеться благодійний молодіжний бал-вечірка. Програма балу передбачає показові виступи професійних танцівників, майстер-класи бального танцю, виступи відомих співаків, аукціон та інші розважальні заходи.
 
«Виникла ідея організувати такий благодійний бал, щоб зібрати кошти і придбати необхідні речі для дитячих будинків. Привернути увагу львівян, щоб вони долучились до цієї акції і допомогли», - розповіла керівник проекту Ольга Венгер.
 
«Ми склали список і небайдужі люди можуть звернутись і допомогти особисто. Благодійний молодіжний бал – це лише перший крок допомоги дітям»,- додав керівник благодійної організації «Орден Благородного Серця» Роман Лобай.
 
На зібрані кошти організатори закуплять усі необхідні речі та відвідають дитячі будинки. Для дітей проведуть різноманітні майстер-класи,окремо написані для кожного віку дітей.
 
Довідка
 
Запрошення на бал можна замовити за тел.: 225-80-97.
 

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST