У Львові говоритимуть про розвиток бізнесу в умовах нестабільності Друк

20 травня у Львові відбудеться другий семінар на тему: «Розвиток бізнесу в умовах нестабільності: досвід, ресурси, інструменти».

Під час семінару учасники зможуть дізнатися, що радять керівники успішних компаній та провідні експерти з стратегічного планування, як уникнути невірних рішень, як зберегти комерційну пропозицію і розширити ринок, де і як знайти ресурси для розвитку компанії. Семінар буде проходити в львівській бізнес школі УКУ, що на вул. Хуторівка,35.

Нагадаємо у Львові реалізовується проект тренінгових програм з подолання кризи в корпоративному секторі включає 40 семінарів по Україні, чотири з яких відбудуться за підтримки LvBS у Львові на теми: «Стратегічне планування», «Управління ризиками», «Зменшення витрат і Управління грошовими потоками», «Реструктуризація та банкрутство».
 
«Впровадження цієї нової тренінгової програми в Україні допоможе підприємцям вижити в цей нелегкий час. Розвиток малого та середнього бізнесу є невід'ємною частиною зростання та диверсифікації економіки країни, і IFC надалі підтримуватиме ці підприємства своїми консультативними послугами, особливо у регіонах за межами столиці», - відмітив Петро Матіяшек, Керівник Проекту з подолання наслідків кризи в корпоративному секторі.
 
«Сьогодні, як ніколи, важливо зрозуміти як розвивати та будувати компанії і бізнес, які здатні швидко та гнучко реагувати на макроекономічні коливання. Ми розуміємо, що молодий український бізнес потребує кваліфікованого експертного погляду і аналізу можливостей. Саме тому Львівська бізнес-школа УКУ радо відгукнулася на пропозицію проведення серії семінарів на дану тематику проекту та надалі продовжить підтримувати та сприяти розвитку українського бізнесу та особистостей», - розповіла Софія Опацька, директор Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).
 
Перший семінар у Львові на тему «Реструктуризація та банкрутство» провели юристи CMS Cameron McKenna. Експерти розповіли про шляхи адаптації бізнесу до нових «післякризових» умов через поглиблення знань щодо заходів попередження і запобігання фінансових труднощів і дефолтів, методів реструктуризації і фінансового оздоровлення.
 
Довідка
 
Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) - це школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту і відповідальну бізнес-спільноту.
 
LvBS поєднує розроблені за найвищими світовими стандартами навчальні програми з менеджменту та унікальні продукти з розвитку бізнесу, що базуються на загальнолюдських цінностях і містять культурно-духовний компонент.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST