Пластовий таборовий сезон відкрито Друк
Вчора, 16 квітня, завершилось триденне таборування львівських пластунів. Саме цією акцією, «Святом Весни», пластуни традиційно відкривають літній таборовий сезон. 
«Свято Весни» - щорічна пластова акція, яка вперше відбулась 1925 року. Після відновлення Пласту в Україні, вчора завершилось 21 «Свято Весни». Така акція відбувається на честь патрона Пласту – Святого Юрія-Змієборця. Особливістю цьогорічного таборування було те, що «Свято Весни» відбувається на всеукраїнському рівні. 
 
Львівські пластуни таборували на вже традиційному для них місці, поблизу с.Поляни. Захід відбувається у вигляді змагань між юнацтвом, тобто пластунами у віці 11-18 років. Для спрямування змагань в одному руслі щороку придумується тема, легенда. Цього року легенда присвячена історії української пісні. Кожен пластовий курінь обирав собі пісню та оформлював своє місце підтабору відповідно до неї. Окрім оформлення традиційних елементів таборування – кухні, огорожі, брами, пластуни ввечері повинні були освітити свій табір за допомогою свічок, лампадок, ліхтариків, адже в конкурсі вечірньої ілюмінації «Засвітись» також визначався переможець. Журі прийшлось складно. Таборові споруди дивували оригінальністю. До прикладу, юнаки побудували млин лише за допомогою дерева та линви. А конкурс нічної ілюмінації вразив незвичним театром тіней, використаним як великий ліхтар. 
 
Окрім таких конкурсів були і спортивні змагання, інтелектуальні, мистецькі, а також, одна з родзинок цьогорічного «Свята Весни» конкурс рекордів. Кожен пластун  міг встановити будь який рекорд. Серед встановлених рекордів було 215 відтискань від землі, швидкісний збір кубика-рубика, найбільше відбитих м’ячів ногою,найвищий учасник «Свята Весни» та ще багато інших, на які вистачило креативності в пластунів. 
 
Організатори «Свята Весни» зазначають, що незважаючи на погоду, яка цього року нас не жаліла, пластуни завжди  вміли підтримувати хороший настрій та чесно приймати участь в різних конкурсах. «Святом Весни» пластуни офіційно відкрили сезон літнього таборування, улюблену пору року усіх пластунів. 
 
*          *          *
 
Більше інформації про Всеукраїнське «Свято Весни» можна довідатись тут http://www.plast.org.ua/news?newsid=4643

ПЛАСТ

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST