Конференція "Розвиток громадянського суспільства: духовність і право" Друк

25-27 вересня 2010 року відбудеться ІІІ Міжнародна наукова конференція "Розвиток громадянського суспільства: духовність і право", що проводиться для інститутів громадянського суспільства.

Організаторами Конференції виступають Міністерство юстиції України, Міжнародна наукова громадська організація "Міжнародна Академія духовних наук" і Львівський національний університет імені Івана Франка. 
 
Конференція організована з метою сприяння громадським і благодійним організаціям, як носіям духовних цінностей, у відродженні та утвердженні цих цінностей в суспільстві, а також надання правової допомоги у виконанні власних статутів та законодавства. 
 
Вчені (кандидати і доктори філософських, юридичних, медичних, психологічних і педагогічних наук) пропонують розглянути такі суспільно важливі питання для відродження духовності людини: 
 
- Духовність і право в житті сучасного суспільства. 
 
- Людина в правовому полі сучасної техногенної цивілізації. 
 
- Вплив норм права на формування громадянського суспільства. 
 
- Духовне здоров'я людини. 
 
- Роль громадських і благодійних організацій у збереженні духовного здоров'я громадянського суспільства. 
 
Програмою Конференції передбачені тренінги з питань виконання громадськими і благодійними організаціями власних статутів та законів України, подання звітності до державних органів, а також ведення ефективного діалогу інститутів громадянського суспільства з органами влади. 
 
Учасники Конференції отримають сертифікати. 
 
Заявку на участь у Конференції і ксерокопію квитанції про оплату оргвнеску (350 грн.) необхідно надіслати в оргкомітет до 15 вересня. Оргвнесок включає витрати на папку учасника: програма, інформаційно-методичні матеріали, ручка, блокнот, бейдж, сертифікат. Матеріали конференції будуть надруковані у ВАКовському журналі. Доповіді приймаються до 01 липня 2010 року на електронну адресу оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
 
Детальніше в додатку.

Громадський Простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST