Конкурс есе «Літаючий СОМ» Друк

Конкурс есе "Літаючий Сом" (ЛітСОМ) Союзу обдарованої молоді України спрямований на розвиток творчої української молоді, її мотивацію до саморозвитку. Переможець конкурсу отримає запрошення на 2 особи протягом 7 днів відвідати Міжнародний дитячий центр «Артек» влітку поточного року.

До участі в конкурсі запрошуються молоді люди від 20 до 30 років з різних регіонів України. 
 
Конкурсне завдання конкурсу ЛітСОМ - створення есе на тему « Обдарована людина – це благо чи проблема для суспільства?» або на близьку за смислом тему. Есе повинно мати невеликий обсяг з довільною композицією і висловлювати думки автора та враження з зазначеної теми. Есе не має претендувати на вичерпне і визначальне трактування теми, проте має бути оригінальним. Вітається використання особистого досвіду, прикладів з життя. 
 
Кожен з учасників повинен подати на конкурс лише одне есе обсягом до 2000 тис. символів. Мова творів – українська або російська. 
 
Обов’язкова умова участі: 
 
Конкурсні роботи розміщуються автором особисто на форумі Союзу обдарованої молоді України http://my.som.org.ua/forum/ у відповідній темі. 
 
Головою оргкомітету конкурсу ЛітСОМ є Голова Союзу обдарованої молоді України, радник Генерального директора МДЦ «Артек» з питань освіти і науки, кандидат філософських наук Сергій Терепищий. 
 
Хронологія конкурсу ЛітСОМ: 
 
1. Закінчення розміщення робіт на Форумі СОМ - 7 червня 2010. 
 
2. Незалежне журі допустить до фінального голосування на форумі не більше 10 есе - до 15 червня 2010 року. 
 
3. Фінальне голосування проходитиме в режимі он-лайн на форумі СОМ з 15 червня до 30 червня 2010 р. 
 
4. Переможець, який отримає запрошення на 2 особи протягом 7 днів відвідати Міжнародний дитячий центр «Артек» буде визначений головою СОМ, Сергієм Терепищим з числа першої трійки лідерів голосування на форумі СОМ – до 10 липня. 

Громадський Простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST