Молодіжна піша проща до Унева Друк
14-16 травня усі охочі зможуть долучитись до XVII молодіжної пішої прощі Львів-Унів. Прощу організовує Товариство українських студентів-католиків «Обнова» спільно з Монастирем Монахів студійського уставу за підтримки Управління молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради.
Розпочинається похід у п’ятницю зі Святої Літургії у Храмі Св. Архистратига Михаїла. Після літургії прочани вирушають у нелегку і довгу путь.
 
Організатори прощі зазначають, що це не лише піша хода в молитві до святого місця, це жертва комфортом Богові. Усі учасники прощі матимуть можливість спільно помолитись та поспілкуватись з однодумцями.
 
Традиційно, дорогою прочани, сповнені енергії та радості, співають побожні пісні, відмовляють вервиці, приступають до Св. Сповіді та Св. Причастя. Досвід показує, що попри втому, усі задоволені походом. У кожному селі прочан зустрічають гостинні люди смачними частуваннями.
 
В суботу ввечері в Уневі розпочинається цикл Богослужінь, який триватиме цілу ніч. А вранці, в неділю, відбудеться Архиєрейська літургія, якою й закінчиться паломництво.
 
Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами 0978593705, 0962756610 (пан Андрій).

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST