До Дня міста у Львові роздаватимуть харчі Друк

Напередодні святкування Дня міста управління соціального захисту Львівської міської ради закупило і вже почало роздавати продуктові набори для близько 2800 львів’ян, які потребують допомоги.

Святкові пакети роздадуть майже 2300 клієнтам Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Певним категоріям містян подарунки розвозять по домівках, решту – роздадуть тим, хто найбільше потребує, в районних відділах управління соціального захисту, відповідно до сформованих списків.
 
Святковий продуктовий пакет складається з гречки, цукру, чаю, консерви «Сардини», макаронів та солодкого рулету. Вартість одного набору – близько 45 грн. Відтак, з міського бюджету на закупівлю продуктів найменш соціально захищеним львів’янам виділено коштів на суму близько 130 тис. грн.
 
Міська влада вже традиційно проводить такі акції під час великих свят в місті, зокрема на Великдень управління також закупило і роздало святкові продуктові набори малозабезпеченим, а ще додатково провело благодійний Сніданок.
 
«Організовуючи подібні заходи, ми розуміємо необхідність пам’ятати про соціально вразливі категорії львів’ян, які, як і ми, є членами громади нашого рідного міста, і найбільш потребують відчуття спільного святкування та уваги від громади», - розповів начальник відділу соціальних програм управління соціального захисту ЛМР Юрій Грищишин.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST