Позасудове вирішення публічно-правових спорів та практика його застосування в Україні Друк
19 травня 2010 року Центр досліджень місцевого самоврядування  проведе семінар «Позасудове вирішення публічно-правових спорів та практика його застосування в Україні» в рамках проекту «Сприяння ефективному вирішенню публічно-правових спорів між громадянами і органами влади» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».  
Місце проведення: зал «Панорама», 9-й поверх готелю «Дністер», вул. Матейка, 6, м. Львів, Україна.  
 
Мета практичного семінару – представлення практичних результатів застосування позасудових способів вирішення публічно-правових спорів зібраних у ході впровадження проекту.
 
В заході братимуть участь представники публічних органів влади, судів, громадських організацій, науковці та незалежні експерти, журналісти, а також учасники судових спорів, що завершились примиренням.
 
Просимо підтвердити Вашу участь в семінарі до 12 травня 2010 року електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або телефонами: 093-326-95-41 (контактна особа – Анастасія Примович), 066-262-93-46 (контактна особа – Анна Лиско).
 
Прибулим з інших міст передбачена компенсація дорожніх витрати на рівні купейного квитка при наявності проїзних документів. При підтвердженні Вашої участі просимо також повідомити про розмір транспортних компенсацій.

Ресурсний центр Гурт

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST