У Львові стартував Другий форум соціальних інвестицій Друк

6 травня в Будинку вчених у Львові відбулося урочисте відкриття Другого форуму соціальних інвестицій. Ініціатори форуму – громадська організація «Академія української молоді» та Львівська міська рада. Форум проходить за підтримки МФВ «Відродження».

Як зазначив під час відкриття форуму секретар Львівської міської ради Володимир Квурт, цього року до форуму долучилися громадські організації з усієї України, а також з Польщі.
 
«Від того, що ви не байдужі, витрачаєте свій час на розбудову, на створення, на організацію, це не буде даремно. Я переконаний: наша громада стане самодостатньою. Основне наше завдання – зробити сильнішими громадські організації, тоді сильнішими стануть громади, міста і ціла країна», – наголосив Володимир Квурт.
 
За словами директора програми посилення впливу громадянського суспільства МВФ «Відродження» Олексія Орловського, Львів історично завжди був центром громадської активності, тому не дивно, що саме тут проводяться такі форуми. «Фонд «Відродження» зацікавлений у тому, аби громадські організації з різних частин України розвивали свою співпрацю. Для цього їм потрібні майданчики для обміну досвідом. Форум соціальних інвестицій у Львові – це вдалий приклад створення міжрегіональної платформи для обміну інформацією, адже далеко не у всіх містах України громадські організації якісно співпрацюють з владою. Разом з тим форум – це можливість вивчити потреби громадянського суспільства», – наголосив Олексій Орловський.
 
Водночас, як поінформувала співорганізатор форуму Олена Яремко, цьогорічний форум соціальних інвестицій відрізняється від того, який пройшов у 2008 році. За її словами, цього разу це буде не презентація ідей, а досвід щодо ідей, які вже реалізовані.
 
За інформацією керівника відділу громадського партнерства Львівської міської ради Юрія Лукашевського, у 2008 році на форумі презентували близько 40 різних ідей та проектів, 15 з яких уже реалізовано за кошти міста, громади фонду «Відродження» та інших фондів.
 
Форум триватиме 6-7 травня, він передбачає обговорення таких тем, зокрема: громадські ініціативи для вирішення суспільних проблем; Євро інтеграція. Транскордонна співпраця; Розвиток корпоративної відповідальності. Також пройде низка презентацій програм соціальних інвесторів.

zaxid.net

фото Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST