У рамках ІІ Форуму соціальних інвестицій у Львові відбудеться презентація Національного конкурсу «Благодійник року» Друк

7 травня у Львові, в межах ІІ Форуму соціальних інвестицій, відбудеться презентація «Благодійник року – 2010: назустріч суспільству».

Презентацію проведуть член Наглядової ради конкурсу «Благодійник року», телеведучий Андрій Куликов та експерт із соціальних питань Міжнародного благодійного Фонду «Україна 3000» Юлія Яндрова (секретар Конкурсу).

Усі присутні зможуть дізнатись про завдання та засади Конкурсу, цьогорічний формат його проведення, отримають інформацію - як можна стати його учасником. 
 
Усі охочі можуть відвідати презентацію Національного конкурсу «Благодійник року», яка відбудеться у Львові, в Будинку Вчених (вул. Листопадового Чину, 6), о 12.30 7 травня 2010 року. 
 
До складу Оргкомітету конкурсу «Благодійник року – 2010» входять: Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ», Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Український форум благодійників, Центр філантропії, Інформаційно-аналітичний центр «Громадський простір», Інститут професійного фандрайзингу та ІА «Інтермедіа Консалтинг». 
 
***** 
 
Національний конкурс «Благодійник року» заснований у 2007 році. Його співзасновниками виступили ВБФ «Дитячий світ», МБФ «Україна 3000», Український форум благодійників та Центр філантропії. Конкурс ставить за мету поширення благодійництва як суспільно-важливого феномену в Україні через підтримку та заохочення благодійних ініціатив. Ці ініціативи можуть здійснюватись будь-якою юридичною чи фізичною особою, незалежно від розмірів її статку чи соціального статусу. Організатори Конкурсу бачать своїм завдання поліпшити можливості ведення благодійництва усім, щоб конкурс став колективним надбанням всієї спільноти українських благодійників не заради скороминучого марнославства, а сталості благодійництва для майбутнього розвитку країни. 
 
Докладну інформацію про Конкурс та умови участі можна отримати на сайті http://blagodijnyk.org.ua або за телефоном гарячої лінії: (044) 229 46 62.

Громадський Простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST