Львівщина – серед фаворитів місячника українсько-польської економічної співпраці Друк

Місячник українсько-польської економічної співпраці у Польщі, організований Посольством України за підтримки польського уряду та органів місцевого самоврядування, під почесним патронатом міністра економіки Польщі Вальдемара Павляка розпочався українсько-польською економічною конференцією у Кракові.

У рамках цього заходу запланована реалізація низки заходів: форумів, конференцій, семінарів, виставкових та промоційних заходів, які пройдуть в Варшаві, Гданську, Кракові, Любліні та інших містах Польщі.

Основна мета місячника – поглиблення українсько-польських економічних відносин, пошук нових ефективних форматів співпраці у різних галузях економіки обох країн. 
 
Заплановано, що підсумковим заходом місячника стане триденний українсько-польський економічний форум в Варшаві. У роботі столичного Форуму візьмуть участь представники органів центральної виконавчої влади та місцевого самоврядування обох країн, відомі економісти, експерти, керівники найбільших підприємств – суб’єктів українсько-польської торгівлі, українські і польські інвестори, які вже реалізують свої проекти на території обох країн або мають плани з виходу на суміжний ринок. Під час роботи Форуму свої інвестиційні пропозиції представлять Львівська, Київська, Рівненська, та Одеська області. 
 
У межах Форуму будуть підписані двосторонні документи, що сприятимуть просуванню української продукції на ринки ЄС, залученню іноземних інвестицій в пріоритетні галузі економіки України, а також поглибленню двосторонньої виробничої кооперації. 
 
Після Кракова наступні заходи відбудуться: 11-12 травня у Ґданську, 17-18 травня, – у Любліні, 26-28 травня – у Варшаві. 

Західна інформаційна корпорація

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST