Реєструймось на форум! Друк

 Організатори ІІ форуму соціальних інвестицій запрошують представників громадських організацій, бізнесу, органів місцевого самоврядування, державної влади та інших зацікавлених осіб реєструватися до участі у форумі.

 
Цьогорічний форум складатиметься з двох частин: "Презентації "успішних практик" та "Презентації програм соціальних інвесторів". "Презентація "успішних практик" передбачатиме представлення громадськими організаціями реалізованих проектів, що спрямовані на вирішення проблем громади. Зокрема, будуть презентовані успішні практики з Одеси, Запоріжжя (розвиток громадянського суспільства в місті), Донецька (покращення організації дорожнього руху), Києва, Новоград-Волинського, Яремче, Івано-Франківська (сортування і переробка твердих матеріалів). Львів представить кілька успішних практик, зокрема розповсюдження журналу "Просто неба", громадський контроль за діяльністю влади тощо. Будуть представлені і польські успішні практики, між ними –  "Як мешканці міста долучаються до формування міського бюджету". 
Натомість представники бізнесу, влади та грантодавці презентуватимуть свої актуальні програми та пріоритети на 2010 рік. 
Детальніше у Програмі форуму.     
 
Організатори готові надати інформаційну та організаційну допомогу для іногородніх учасників форуму, зокрема резервування готелю.  
 
Для участі у форумі необхідно заповнити та надіслати анкету на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Кінцевий термін реєстрації: 5 травня, о 12.00. 
 
Організатори залишають за собою право не допускати до участі у форумі незареєстрованих учасників. 
 
 
 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST