У львівських ВНЗ тривають конкурси краси: обрано найкрасивішу дівчину інституту Чорновола Друк

У клубі «Пікассо» відбувся фінал конкурсу краси «Королева  інституту 2010», у якому взяли участь 10 студенток Львівського  державного  інституту  новітніх технологій  та  управління  імені  В. Чорновола. 

Переможницею конкурсу стала студентка п’ятого курсу економічного факультету інституту Надія Сторощук, яка отримала корону, сертифікат на 500 гривень на ювелірні прикраси та право представляти навчальний заклад на загальноміському конкурсі «Студентська красуня 2010».

Першою віце-королевою назвали Качур Юлію, другою віце-королевою — Христину Рак. Кожна з переможниць  – львів’янка. Всі учасниці конкурсу отримали подарунки від партнерів проекту: мережі магазинів «Русинка», «EXTYN», національного виробника спортивного одягу «Корн», компанії «Квіти, що розмовляють» та інших. 

Конкурс складався з  п’яти дефіле конкурсанток: у спортивних костюмах від компанії «Корн», у народному костюмі, одязі ділового стилю, колекції одягу від дизайнерської фешн-студії «OKS&MART» та у вечірніх сукнях. Окрім цього, учасниці демонстрували свої таланти та відповідали на каверзні запитання ведучих. Розважали глядачів львівська команда КВН «Єталон». Конкурс «Королева  інституту» проводився вперше.

Організаторів підтримали: адміністрація ВНЗ і профком студентів та аспірантів.

Студентська рада Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST