Сьогодні нагородять переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання Друк

Cьогодні справжнє свято книги відзначають маленькі українські шанувальники літератури, які взяли участь у Всеукраїнського конкурсі дитячого читання «Найкращий читач України 2009/2010». Про це сьогодні, 29 квітня, повідомили організатори фестивалю дитячого читання «Книгоманія».

Конкурс пройшов по всій Україні, тривав цілий рік, охопив понад 130000 учасників, і ось настав час для підбиття підсумків та нагородження переможців. Почесного звання «Найкращий читач України» удостоєно 58 юнаків та дівчат.
 
Програма Фестивалю дитячого читання насичена різним цікавими подіями. На учасників чекають літературні дискусії, урочиста церемонія нагородження, творчі зустрічі з письменниками та зірками, відвідування книжкового ярмарку «Форум видавців – дітям», екскурсії, дебати «Читати – не читати: ось питання…» та багато іншого. Найкращі читачі України візьмуть участь у літературному квесті. Це ще одна нагода продемонструвати свої інтелектуальні здібності. Цього року квест ускладнено додатковими запитаннями. Команда, яка краще за інших відповість на запитання, отримає спеціальні подарунки від партнера Фестивалю – енциклопедичні видання.
 
З року в рік Фестиваль цікавить та залучає до читання все більше маленьких українців. Це справжня національна подія, яку підхоплюють відомі українські діячі культури та мистецтв і залюбки несуть любов до слова у школи по всій Україні. Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач року» проводиться щороку, починаючи з 2005 року.

Західна Інформаційна Корпорація

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST