Підприємці Львівщини готують позови проти Януковича Друк

25 квітня у Львові під час віче щодо перебування в Україні Чорноморського флоту Росії представник Комітету підприємців Львівщини Ярослав Рущишин закликав громадян, яким не байдужа доля української держави, оскаржувати дії Президента Віктор Януковича щодо підписання 21 квітня 2010 року Угоди з питань перебування Чорноморського флоту в Україні у суді.

Як поінформував Я.Рущишин, попри громадські акції як форми висловлення незгоди, потрібно використовувати й інші законні методи захисту прав громадян. Відтак юристи КПЛ підготували типову позовну заяву про оскарження дії суб’єкта владних повноважень В.Януковича для громадян.
 
У заяві вказується, що "дії Президента України з підписання 21 травня 2010 року Угоди з питань перебування ЧФ порушують ч.2 ст. 19, ч.7 ст. 17, п.14 Розділу ХV Конституції України, а тому є незаконними".
 
Також зазначено, що цими діями порушено ст. 20 закону "Про міжнародні договори України", ч.3 ст. 25 Угоди про статус Чорноморського флоту.
 
Позовні заяви розповсюджували під час віча, а також найближчим часом будуть викладені на Інтернет-сторінці КПЛ для завантаження.
 
Я.Рущишин повідомив, що позови пропонується подавати до Окружного адміністративного суду м. Києва.

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST