Сьогодні у Львові проходить фінал конкурсу дослідницьких проектів Друк

Фонд цивільних досліджень і розвитку США (CRDF) та Міністерство освіти і науки України, проводять у Львові другий форум в межах Програми науково-технологічного підприємництва (STEP). 

У фіналі конкурсу буде представлено 14 проектів, серед яких і проекти львівських дослідників. Захід проходить сьогодні, 21 квітня, протягом дня в торговому центрі «Опера Пасаж». Про це сьогодні, 21 квітня, ЗІК повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Під час фіналу керівники 14-ти проектів із Дніпропетровська, Києва, Львова і Севастополя зроблять презентації перед журі у складі українських і американських експертів в області венчурного інвестування і високотехнологічного бізнесу.
 
Мета проведення цього заходу – продемонструвати інноваційний український технологічний потенціал на прикладі проектів, які стали півфіналістами конкурсу на отримання грантів ділового партнерства по програмі STEP.
 
Основним завданням конкурсу на отримання грантів ділового партнерства, що проводиться спільно CRDF і Міністерством освіти і науки України, є започаткування і розвиток партнерств між компаніями і групами дослідників для отримання ними нових комерційних можливостей і економічної вигоди для обох сторін. Кращі із проектів отримають гранти від CRDF і МОН України розміром 24 тисячі доларів на рік кожний для проведення подальших робіт щодо комерціалізації розроблених технологій. Згідно з умовами Конкурсу партнерські компанії, що беруть участь в розробці проекту, додають до суми гранту науковій команді свій внесок не менш ніж 2,4 тисячі доларів.

zik

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST