Українські та польські студенти представлять власні проекти розвитку парку «Знесіння» Друк

17 квітня в інформаційно-освітньому центрі Регіонального ландшафтного парку відбудеться круглий стіл, на якому польські та українські студенти-ландшафтні архітектори  представлять власні проекти впорядкування, відновлення та використання території  парку «Знесіння».

Cтуденти розробляють проекти розвитку туристичної та рекреаційної інфраструктури парку «Знесіння». Студенти Люблінського католицького університету Яна Павла ІІ вже не вперше відвідують парк. Торік вони ознайомились з рекреаційними можливостями зеленої зони і на основі досліджень та спостережень напрацювали проекти туристичного залізничного маршруту, релігійно-медитаційного центру та спортивного парку.

Львівські студенти Національного лісотехнічного університету розглядають можливість влаштування у парку  зони екстремальних видів спорту, а також відновлення санних трас, велосипедних доріжок. Цікавою є пропозиція відродження виноградарства на схилах ландшафтного парку.
 
Молоді архітектори пропонують відновити стару частину залізниці, прокладену у східній частині Львова, від станції «Підзамче» до станції «Личаків».
 
Семінар відбудеться у суботу, 17 квітня в інформаційно-освітньому центрі Регіонального ландшафтного парку «Знесіння», що на вул. О. Довбуша, 24.Початок о 12.00 год. Дирекція парку запрошує до дискусії зацікавлених осіб. Більше інформації можна одержати за тел. 297-50-48.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST