«Львівський Фестиваль Науки-2010» вперше відбудеться у Львові Друк

У рамках «Інноваційної весни» у місті Лева відбудеться фестиваль науки, на якому буде представлено понад 80 наукових проектів. Фестиваль триватиме три дні (від 21 до 23 квітня) у Львівському Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). 

Окрім досвідчених науковців, свої проекти та науково-дослідні розробки представлять молоді науковці, студенти та учні.

На виставковій частині «Львівського Фестивалю Науки-2010» представлятимуть найцікавіші та найоригінальніші проекти, експозиції, наукові-дослідні розробки шести львівських вишів, а саме: Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Інституту біології клітини, Національного лісотехнічного університету України, Української академії друкарства, Львівського національного аграрного університету, Львівської обласної Малої академії наук та Малої технічної академії НУ «Львівська політехніка»
 
«Одним з найважливіших напрямків розвитку нашого міста є розвиток економіки знань. Економіка знань неможлива без інновацій, без науковців, без інноваційних підприємств. Тому ще торік ми почали працювати над створенням львівської інноваційної системи, яка б допомогла львівським науковцям реалізувати їхні наукові ідеї та винаходи. Дотримуємось концепції «від наукової ідеї – до ринку», - зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Олег Березюк.
 
Учні-відвідувачі Фестивалю зможуть взяти участь у вікторинах та конкурсах і отримати цінні подарунки. Не менш цікавими будуть для майбутніх абітурієнтів і екскурсії львівськими вишами, ознайомлення з бібліотечними фондами, з комп’ютерними класами, лабораторіями, цікавими експонатами наукової роботи різних кафедр.
 
У програмі Фестивалю передбачено також: виставки проектів учнів, студентів та молодих вчених, лекції з креативу та інновацій, круглі столи для науковців міста та представників провідних компаній, промоційні акції щодо популяризації науки серед населення, екскурсії кафедрами університетів для учнів шкіл, літературні вечори науково-популярного спрямування.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST