У Львові збиратимуть кошти на потреби дітей Друк

Благодійний концерт та аукціон у Львові допоможуть зібрати кошти на обладнання спортивно-оздоровчого майданчика у Львівській санаторній школі-інтернаті № 1 ім. Богдана-Ігора Антонича. Захід буде проходити в четвер, 15 квітня о 12 год.

Організаторами акції «Поділись добром!» є Релігійна Місія «Центр опіки сиріт» Львівської Архиєпархії УГКЦ, колектив Львівської санаторної школи-інтернату №1. Акція проходить за підтримки Львівської міської ради
 
«Зважаючи на те, що дійти із школи-інтернату №1 хворіють на серцево-судинні захворювання, їм вкрай необхідно розвиватися фізично. Так як на території школи немає жодного спортивного інвентаря, в нас виникла ідея організувати дитячий ігровий майданчик для дітей молодшої школи (1-5 класи) та спортивно-відпочинковий комплекс для дітей старшої школи (6-11 класи), - розповідає голова Релігійної Місії «Центр опіки сиріт» отець-диякон Роман Прокопець. – Тому ми вирішили залучити всіх небайдужих. Приємно, що львівські виконавці та меценати без вагань погодилися нам допомогти. Поодинці важко творити добро, але разом ми можемо досягнути великих результатів».
 
Перед учасниками благодійної акції виступатимуть: учні санаторної школи-інтернату №1, Октет Львівської Духовної Семінарії Святого Духа «Теофорос», гурт Сергія Тимошенко, Тарас Мазур. Концерт відбуватиметься 15 квітня у Львівській санаторній школі-інтернаті №1 (м. Львів, вул.. братів Остроградських, 1). Також під час акції буде проходити Ярмарок із виробів дітей, Козацькі забави на території школи-інтернату та гаївки.
 
За додатковою інформацією звертайтеся: Отець-диякон Роман Прокопець тел. моб. 097-295-36-06.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST