Міжнародні експерти зберуться у Львові, щоб обговорити роль України у системі європейської безпеки Друк

Протягом двох днів, 15 та 16 квітня, у Львові відбуватиметься Міжнародний безпековий форум «Від безпеки України – до безпеки Європи.

Виклики XXI сторіччя», який збере фахівців з державної безпеки та міжнародних відносин з 22 країн, зокрема, з країн ЄС, країн СНД, США, Китаю та Катару.

Результатом роботи дводенної конференції стануть фахові рекомендації чинним політикам країн ОБСЄ щодо гарантування безпеки у Центрально-Східній Європі.
 
«Це одна з перших і вкрай важливих для України громадських ініціатив у безпековому полі. Її актуальність підтверджує той відгук, який вона отримала у міжнародній експертній спільноті – авторитетні дипломати та безпекові фахівці практично з усіх країн Європи, Росії та США приїдуть до Львова взяти участь у дискусії. Знаковою є також участь китайської делегації на чолі з послом Лі Фельлінєм, який має 40-річний дипломатичний досвід, пов'язаний з Росією та Східною Європою» – зауважив голова оргкомітету Форуму, доктор політичних наук Олександр Литвиненко.
 
Серед інших поважних експертів, що завітають до Львова, - експерт Chatham House сер Ендрю Вуд, голова Правління Євроатлантичної асоціації Польщі Януш Онишкевич, голова Всепартійної парламентської групи з питань України в Парламенті Великобританії  Джон Ґроґан,  директор з Центрально-Східної Європи Німецького фонду Маршалла в Братиславі Павол Демеш,  голова Правління Фонду «Російський громадсько-політичний центр» Алєксандр Музикантський,  колишній Держсекретар - заступник Міністра національної оборони Польщі Анджей Каркошка,  директор програм Празького інституту безпекових досліджень (PSSI) Їржі Шнайдер та інші.
 
Організатором Форуму є Рада із зовнішньої та безпекової політики у партнерстві з Центром Разумкова, Міжнародним центром перспективних досліджень та Західною аналітичною групою за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Львівського національного університету ім. Івана Франка.
 
Довідка
 
Рада із зовнішньої та безпекової політики (Council for Foreign and Security Policy) - неурядова дослідницька організація, що об’єднує провідних українських експертів у сферах національної безпеки і міжнародних відносин. Бачення роботи Ради полягає у гарантуванні суспільного демократичного поступу України як важливої європейської держави. Основною метою діяльності Ради є акумуляція інтелектуального потенціалу України у сфері безпеки і зовнішньої політики і підготовка на цій основі ґрунтовних рекомендацій чинному керівництву України, громадянським асоціаціям та урядам і суспільствам іноземних держав.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST