На Фестивалі науки у Львові представлять понад 80 інноваційних проектів Друк

21-23 квітня у Львові у вперше пройде Фестиваль науки, на якому буде представлено понад 80 проектів, серед яких проекти вітроенергетики, комп’ютерних та лазерних технологій, поліграфії.

Захід пройде у Палаці мистецтв у межах «Інноваційної весни» у Львові за підтримки Львівської міської ради.

«Інноваційна весна у Львові - це час пробудження таланту, створення партнерств науки та бізнесу, знаходження ідей для зміни майбутнього, започаткування нових справ» - зазначив директор UDL System – програма «Університетські центри розвитку бізнесу в Україні» Ігор Катерник.
 
Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, основне гасло «Львівського Фестивалю Науки-2010» - інноваційність науки. На виставковій частині представлятимуть роботи науковців шести львівських вишів, а саме: Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Інституту біології клітини, Національного лісотехнічного університету України, Української академії друкарства, Львівського національного аграрного університету, а також Львівської обласної Малої академії наук та Малої технічної академії НУ «Львівська політехніка».
 
Окрім досвідчених науковців, свої проекти та науково-дослідні розробки представлять молоді науковці, студенти та учні. Експозиції зможуть переглянути усі охочі.
 
У програмі фестивалю також передбачені лекції з креативу та інновацій, круглі столи для науковців міста та представників провідних компаній, промоційні акції щодо популяризації науки, екскурсії кафедрами університетів для учнів шкіл, літературні вечори науково-популярного спрямування.
 
«Львів – молоде місто, стратегічним напрямком розвитку якого є економіка знань. Саме на базі інновацій та наукових досліджень ми будемо вибудовувати і розбудовувати наше місто. І вже маємо в цьому успіхи. Сьогодні Львів – це центр ІТ-технологій в Східній Європі.
 
Вивчивши досвід Естонії та США, ми організували інноваційну весну, яка має підтримати наших науковців та відкрити нові можливості для них», - зауважив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Олег Березюк.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST