У Львові впроваджують проект з безпеки руху Друк

9 квітня у Львові відбулося засідання експертного журі з визначення кращих студентських плакатів з безпеки дорожнього руху.

На конкурс надійшло 43 роботи. Конкурс був оголошений у межах реалізації проектів на підтримку інтеграції України в транс’європейську транспортну мережу ТЕN-Т та проекту Твіннінг з безпеки дорожнього руху, що фінансуються Європейським Союзом. Львів та область були обрані для впровадження пілотного проекту з безпеки дорожнього руху, оскільки регіон межує з ЄС та готується до чемпіонату Євро-2012. Про це повідомив старший радник проектів на підтримку інтеграції України в транс’європейську транспортну мережу ТЕN-Т Ентоні Пірс.

Е.Пірс поінформував: "Ще до початку голосування я можу відзначити високу якість представлених робіт. Це дуже приємно. Будуть обрані дві найкращі роботи, послання яких щодо небезпеки перевищення швидкості на дорогах та потреби користуватися пасками безпеки є найвиразніші і найдієвіше". Він зазначив, що переможці конкурсу в обох номінаціях отримають грошові премії по 10 тис. грн.
 
Е.Пірс зазначив, що не випадково саме молодь бере участь у конкурсі. "За статистикою, рівень смертей найвищий саме серед молодих осіб. Сподіваємося, що принаймні 150 студентів, які запрошувалися до участі в конкурсі, більш серйозно ставитимуться до безпеки дорожнього руху, а також промуватимуть ідею безпечного руху у своєму середовищі", - зазначив він.
 
Кращі плакати будуть розтиражовані, й за місяць з’являться на білбордах та сітілайтах по всьому Львову. Е.Пірс повідомив, що кампанія на зовнішніх рекламних носіях буде доповнена роликами на радіо і телебаченні. Також у межах кампанії працівники ДАІ більш ретельно перевірятимуть дотримання режимів швидкості водіями та вимоги використовувати паски безпеки. "Якщо водія зупинятимуть за перевищення швидкості чи за те, що він не використовує паска безпеки, інспектор ДАІ проводитиме роз’яснювальну міні-лекцію та вручатиме буклетик з нагадуванням про правила безпеки дорожнього руху", - зазначив Е.Пірс.

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST