Львівські діти з потребуючих родин зможуть побавитись в «Леопарку» безкоштовно Друк

Протягом тижня у Львові діти з багатодітних і малозабезпечених сімей мають можливість побавитись в ігровій кімнаті дитячо-розважального центру «Леопарк».

Із 10 до 13 години одночасно у розважальному лабіринті «Леопарку» можуть перебувати 50 дітей. Про це 6 квітня на брифінгу повідомив координатор соціальної акції Василь Стаcюк.

«Розважальний лабіринт у «Леопарку» займає 70 м кв ,що займає умовні 3,5 поверхи. Тут немає одногу входу і одного виходу, тут є басейн з кульками, гірки, «груші», батут гойдалки, спіральні переходи. Також за безпекою дітей стежать «левенята» - працівники в костюмах левів. Тут також можуть перебувати діти до 3 років. У лабіринті вони бавляться рухаються, стрибають, лазять, з’їжджають, падають і пірнають у басейні з кульками – їм тут весело і радісно», - зазначив Василь Стасюк.
 
За його словами, «Леопарк» можуть відвідувати дітки будь-яких сімей, вартість – від 25 (за 30 хв) до 60 грн (цілий день).
 
Як зазначив начальник управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради Юрій Наконечний, підприємці відгукуються на заклик міської ради у межах благодійної акції «Добрі справи». «Управління дали повідомлення в громадські організації, серед яких «Щаслива родина» та Спілка багатодітних сімей, про те, що батьки можуть приводити дітей у «Леопарк», звертатись такі сім’ї можуть в управління або відразу в «Леопарк», де варто буде показати довідки», - зазначив Юрій Наконечний.
 
Як розповів начальник управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради архітектори, що займалися інтер’єром «Леопраку» відцифрували стару частину міста, щоб будинки з площі Ринок могли служити тут інтер’єром, а також поставили відповідні ліхтарі та лавочки.
 
Довiдка
"Леопарк" розташовується за адресою: пр.Чорновола, 67-г, перший поверх "Інтерсіті".

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST