Фахівці з Лос-Апжелесу навчатимуть львівських науковців Друк

Тренінг з інтелектуальної власності, який проводять  ЛОГО  "Центр розвитку науки" спільно з Східноєвропейським консорціумом біомедичних  центрів RECOOP HST та американським медичним центром CSMC.

Захід відбудеться 09 квітня 2010 року (орієнтовно з 9:00 – 15:00) у готелі "Дністер", вул.  Матейка,  2.

Ви  навчитесь  як  захистити  свою  інтелектуальну  власність,  зрозумієте  як її оцінити, отримаєте цікаву інформацію про винаходи,  дізнаєтесь  як  управляти своєю інтелектуальною власністю в Україні,   США   та  ЄС,  здобудете  знання  про шляхи  і  можливості ліцензування   та  патентування.  Тренінг  будуть  проводити  найкращі фахівці  з  Лос-Анжелесу (США). У вас буде також унікальна можливість отримати   відповіді   на   свої   питання   безпосередньо   у кращих американських тренерів по інтелектуальній власності.

 
Участь у тренінгу є  безкоштовною.
 
Усім хто бажає взяти участь у даному заході необхідно до  24.00 год. 7.04.2010 року заповнити анкету, яка розміщена на сайті  http://www.sdcenter.org/   та  надіслати  її на вказану на ньому е-мейл адресу.  8-го квітня вранці учасникам буде надіслано детальну програму тренінгу. 
 
Додаткова інформація:  
Людмила Єзгор (097 649 91 08) 
Євген Філяк (067 896 26 01) 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST