У Львові діти з особливими потребами розмалювали шоколадні писанки Друк

Сьогодні, 1 квітня, у Львові в рамках благодійної акції «Особлива писанка» 12 дітей з особливими потребами із реабілітаційного центру «Джерело» розмальовували великодні шоколадні вироби.

"Ця акція – спільна ініціатива дитячого реабілітаційного центру "Джерело" та Львівської майстерні шоколаду, адже діти люблять солодке, а особливо шоколад, тож для них це буде справжнім святом", - розповіла арт-менеджер мережі "!Фест" Юліана Гумецька.
 
"Ми заготували 6 великий яєць-півкуль, 12 яєць з білого шоколаду із зображенням зайчиків і 12 курочок. Для декорування виробів ми підготували чорний шоколад, кокосову стружку, горішки та спеціальний рис", - розповіла Юліана Гумецька.
 
12 дітей розмалювали близько 30 шоколадних виробів, котрі згодом виставлять на продаж, а маленькі художники отримають інші солодкі подарунки з майстерні. "Ми пропонуватимемо людям придбати розмальовані дітьми фігурки. Ціна коливатиметься від 10 до 40-50 гривень. Всі зібрані кошти будуть передані "Джерелу" на подальші реабілітаційні програми", - зазначила Юліана Гумецька.

zaxid.net

фото zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST