У Львові на Великдень допоможуть понад 3000 потребуючих Друк

На Великдень у Львові понад 3000 малозабезпечених та соціально незахищених львів’ян матимуть змогу долучитись до святкувань. У місті відбуватимуться великодні сніданки, потребуючим роздаватимуть подарункові продуктові набори та паски.

Про це сьогодні, 1 квітня, під час прес-конференції повідомила начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ольга Лесюк.

За словами заступника начальника відділу соціальних програм управління соціального захисту Львівської міської ради, отця Романа Лагіша, у Львові відбудеться два загальні великодні сніданки. Перший відбудеться о 10.00 у дворику Ратуші, у котрому візьме участь близько 140 потребуючих. Передбачається, що із потребуючими снідатиме і міський голова Львова Андрій Садовий. Другий відбудеться о 11.00 у Центрі обліку та нічного перебування бездомних, що за адресою вул. Кирилівська 3а, де снідатимуть близько 40 потребуючих.
 
Крім того, понад 250 порцій сніданків отримають малозабезпечені львів’яни у церковних спільнотах. "Зокрема, у Церкві Воскресіння на Городоцькій, де у трапезі візьмуть участь 38 потребуючих, у Церкві Володимира і Ольги – 35 осіб, у церкві Пресвятої Богородиці-Володарки України – 183 осіб, з них 90 дітей-сиріт", - зазначив отець Роман Лагіш.
 
"До святкового столового набору увійдуть: 100 г масла, 2 яйця, грудка сиру, паска, 200 грам ковбаси та шинки, сік. Крім того, 1620 пасок роздадуть працівники Львівського територіального центру малозабезпеченим", - зазначила Ольга Лесюк.
 
Крім того, за словами Ольги Лесюк, цьогоріч вперше самотні та малозабезпечені львів’яни отримають великодні подарунки. Загалом управління соціального захисту Львівської міської ради закупило 1190 подарункових продуктових наборів, до котрих увійшли: паска, ковбаса, пляшка олії, по упаковці гречки, цукру, макаронів та банка сардин. Подарунки роздаватимуть впродовж тижня у районних відділеннях Львівського територіального центру та у релігійних спільнотах.
 
"Зокрема вже роздано 104 пакунки потребуючим і малозабезпеченим у Церкві Воскресіння, Церкві Вознесіння, Церкві Непорочного Зачаття, Церкві Йосафата", - зазначив отець Роман Лагіш. За його словами, чимало священиків відгукнулось на пропозицію допомогти малозабезпеченим у цей день: "Ми відчуваємо, що разом можемо зробити благу справу".

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST