Антимонопольний комітет діє Друк

30.03.2010р., відбулось засідання колегії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції за результатами розгляду заяви громадської організації  «Я  - львів’янин»

щодо законності ухвали Львівської міської ради №2954 від 21.10.2009р. «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів біля будівель навчальних корпусів та гуртожитків Національного університету "Львівська політехніка"».

По суті справи, ЛМР,  на вимогу міського голови прийняла, на наш погляд, популістке рішення. При тому магазини які знаходяться ближче до даних будівель ніж МАФи як здійснювали продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, так і здійснюють. На пропозицію ГО  «Я - львів’янин» ввести заборону для всіх суб’єктів підприємницького господарювання, отримали відписку від ЛМР. Тому, власне, і звернулись в Антимонопольний комітет, який згідно своїх повноважень та Законів України виніс дане рішення, що зобов’язує Львівську міську раду протягом тридцяти днів з отримання рішення припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом зміни ухвали №2954, а саме: виключити положення щодо об’єктів дрібно роздрібної мережі, які розташовані біля гуртожитків НУ «Львівська політехніка».

В подальшому  ГО  «Я - львів’янин» і надалі буде контролювати рішення Виконкому ЛМР та ухвали ЛМР що стосується питання малого та середнього бізнесу у м.Львові

ГО  «Я - львів’янин»

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST