Східняків запрошують до Львова на Великдень Друк

Із 3 до 6 квітня громадські організації Львова запрошують молодих людей прийняти на Великдень студентів зі Сходу.

"Останнім часом багато чуємо про те, що інтереси української молоді кардинально відрізняються залежно від того, в якій частині України вони живуть. Влада постійно підкидає провокативні речі щодо роз’єднання України. Щоб нівелювати ці слова, ми запрошуємо студентів приїхати на Великдень до нас, в Галичину. Адже саме такі свята є чудовою нагодою проявити свою гостинність і розділити з гостем радість свята", - зазначила 30 березня на брифінгу координатор акції, член організаційного комітету "Великдень разом" Ольга Сало.
 
За її словами, є 500 осіб із Одеси, Херсону, Запоріжжя, Полтави, Харкова, Донецька, і поки що 200-300 сімей зі Львова, Івано-Франківська, Косова, Космача, які готові прийняти студентів на Великдень.
 
"Незважаючи на те, що акція стартувала пізно – не так довго треба думати, щоб запросити студента зі Східної України відсвяткувати Великдень у колі сім’ї, яка дотримується традиції святкування цього дня", - зазначила Ольга Сало.
 
За словами студентського віце-мера Євгена Кузика, на цей момент формується база даних тих, хто хоче прийняти гостей і тих, хто зголошується приїхати. Телефони координаційного центру 066 1756499 або 067 975 66 77.
Детальніше тут

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST