Регіональні круглі столи з питань проведення загальних зборів за місцем проживання Друк

ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» в рамках проекту «Нормативне забезпечення проведення загальних зборів громадян» проводиться розробка проекту Закону України «Про загальні збори членів територіальної громади за місцем проживання». Означена діяльність здійснюється за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

З метою громадського обговорення законопроекту та максимального врахування громадської думки в процесі його доопрацювання, проведення дискусії щодо практичних проблем в сфері місцевої демократії, будуть проведені регіональні круглі столи в містах Кіровограді, Донецьку, Львові та Одесі.
 
На круглі столи запрошуються лідери громадських організацій, органів самоорганізації населення, науковці, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, журналісти з усіх регіонів України. Круглі столи будуть проводитися містах: Кіровограді (дата проведення – 16 квітня), в Донецьку (17 квітня), Одесі (19 травня) та Львові (26 квітня).
 
Відбір учасників круглих столів відбувається на конкурсній основі. Бажаючих взяти участь у круглих столах просимо подати заявку обсягом до 1 сторінки, в якій треба зазначити: свої прізвище та ім’я, місце роботи, стислий опис досвіду громадської діяльності, зокрема, в сфері розвитку локальної (місцевої) демократії, а також адресу електронної пошти та телефони.
 
Цю інформацію необхідно до 7 квітня направити на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або на факс: (048) 738-68-30.
 
Інформація про результати відбору буде повідомлена його учасникам до 11 квітня.
 
Організатори круглих столів відшкодовують відібраним учасникам витрати на проїзд (не більше вартості купейного білету або білету на автобус). Дати проведення можуть змінюватися, про що учасникам круглих столів буде повідомлено заздалегідь.

Ресурсний центр гурт

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST