AIESEC завершив реалізацію проекту Skills Matter Друк

Сьогодні, 29 березня, львівське представництво молодіжної організації AIESEC успішно завершило реалізацію проекту у сфері бізнес – освіти Skills Matter.

          Skills Matter – унікальний проект, котрий спрямований на надання якісних знань для ведення бізнесу та розвитку лідерських якостей активної молоді. Метою даного проекту було надати можливість молодим людям за допомогою системи тренінгів отримати знання, необхідні для заснування і ведення бізнесу, розвинути і вдосконалити персональні і професійні навички, прослухати історії успіху провідних львівських бізнесменів.
         Участь у проекті взяло близько 40 студентів та молодих випускників, які протягом  місяця відвідували різноманітні тренінги, зокрема на теми “Управління командою”, “Тайм-менеджменту”, “Як організувати власний бізнес” і багато інших.  Під час проекту Skills Matter активно використовувалися інтерактивні методики навчання, а також учасники мали нагоду отримати поради від успішних підприємців, котрі зголосилися прийти на проект і поділитися власним досвідом ведення бізнесу.
Усім учасникам після завершення Skills Matter було вручено сертифікати, які засвідчили участь у проекті, з переліком тренінгів, які вони прослухали.
         Успіх Skills Matter засвідчує високу зацікавленість львівської молоді у сфері бізнес – освіти та набутті знань, необхідних для  кар’єрного росту та заснування власного бізнесу у майбутньому. В зв'язку з цим, AIESEC у Львові планує розпочати новий  етап проекту у  листопаді цього року.
         Додаткову інформацію про проекти та організацію AIESEC можна знайти на офіційному сайті львівського локального представництва за адресою http://www.aiesec.lviv.ua                                                                                                                                   
         AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем. Представлена в 111 країнах світу, організація об’єднує 45 тисяч студентів в 1700 університетах та керована студентами і молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

AIESEC у Львові

 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST