У Львові пройде ІІ дитячо-молодіжний форум «Святкуймо Воскресіння разом» Друк

11 квітня у Національному музеї народної архітектури та побуту у Львові відбудеться дитячо-молодіжний форум «Святкуймо Воскресіння разом». «Це свято має єднати дітей та молодь, і їхніх батьків. 

Воно має за ціль підкреслити прекрасні християнські традиції, які відбуваються в часі Великодня, і одночасно стверджувати нашу українскість. Ми українці і християни. Цього не слід розділяти, це треба розвивати, і вливати це в серця дітей і молоді, виховувати їх в такий спосіб», - зазначив 28 березня під час прес-конференції організатор заходу, голова молодіжної комісії Львівської Архиєпархії о. Тарас Милян.

Свято розпочнеться молебнем до Христа Чоловіколюбця. Очолить молебень о. Тарас Милян і запрошені священнослужителі. Співатиме хор семінаристів з семінарії Святого Духа.
 
У межах заходу відбуватиметься святковий концерт. Спершу виступатимуть вокально-інструментальні дитячі ансамблі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Вони передадуть естафету молоді – студентським колективам Львівського національного Лісотехнічного університету, Львівської ветеринарної академії, хору «Черемош» Львівського національного університету ім. І.Франка. Увечері на сцену вийдуть відомі професійні співаки та гурти: Софія Федина, гурт «Пікардійська Терція», гурт «ДоСхідСонця», гурт «Зоряна».
 
Для наймолодших, дітей віком від 3 до 7, буде влаштований окремий майданчик для ігор та гаївок. Дітьми будуть опікуватися аніматори «Школи Християнського аніматора» та волонтери.
 
Для старших дітей будуть організовуватися великі теренові ігри.
 
Також відбуватимуться майстер-класи з традиційних українських видів ужиткового мистецтва: від плетіння і ткацтва до виготовлення кераміки.
 
Заплановане проведення своєрідного аукціону, під час якого діти і молодь зможуть виявляти перед публікою свої таланти у співі, танцях, грі на музичних інструментах.
 
Також відбуватиметься оригінальний ярмарок за участі молодіжних християнських спільнот. Вони представлятимуть самі себе та свою діяльність, щоб усі зацікавлені змогли ближче познайомитися.
 
Начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації поінформував під час прес-конференції, що до участі дитячо-молодіжний форум «Святкуймо Воскресіння разом» активно запрошують сім’ї, що всиновили дітей, сім’ї з дітьми з особливими потребами.

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST