Відбудеться Фестиваль екстримального туризму та спорту Друк

17–18 квітня у Львові відбудеться загальноміський Фестиваль екстримального туризму та спорту. Метою цього проекту є популяризація рекреаційної зони Погулянка, демонстрація і знайомство львів’ян з дитячими спортивними секціями, промоція внутрішнього туризму та знайомство з різними видами екстримального туризму (зокрема водного, пішого, вело- та автотуризму).

Згідно з програмою фестивалю, 17 березня з 13.00 до 18.00 відбуватимуться перегони між львівськими компаніями, держустановами за звання найсильнішої, а 18 березня з 11.00 до 17.00 між собою змагатимуться школярі на спортивно-туристичних трасах, відбуватимуться показові виступи спортивних секцій тощо. 
 
«Основне завдання заходу – пропагувати здоровий спосіб життя. Під час цього спортивного свята львів’яни матимуть можливість взяти активну участь в туристській програмі свята: в слаломі на катамаранах, фігурному вело-водінні, скелелазінні, водінні квадроцикла, переправах через яри і водні перешкоди тощо. З усіх цих видів спорту відбуватимуться безкоштовні майстер-класи для тих, хто хоче навчитися вести активний спосіб життя», – зауважує один зі співорганізаторів Фестивалю екстримального туризму та спорту Тарас Білошицький. 
 
«Ще однією родзинкою Фестивалю екстримального туризму та спорту буде кінозал під відкритим небом – по закінченню змагальної програми всі, кому адреналін заважатиме спати, зможуть переглянути фільми, про рекреаційні можливості Українських Карпат», – каже Тарас Білошицький. 

zik

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST