Київська Школа Економіки та AIESEC у Львові запрошують студентів взяти участь в олімпіаді Друк

23 березня Київська Школа Економіки у партнерстві з львівським локальним представництвом AIESECу організовують олімпіаду з кількісних методів у економіці.

Мета Олімпіади – стимулювати розвиток аналітичного мислення в українських студентів та сприяти застосуванню точних математичних та статистичних інструментів для розв’язання економічних задач. Олімпіада KSE складається з двох етапів. На першому етапі (березень-квітень) студенти будуть змагатися за перші три місця у своєму місті. Другий фінальний тур буде проведено у Києві в травні.
 
Завдання Олімпіади складатимуться із запитань з декількома варіантами відповідей на вибір. Завдання потребуватимуть поєднання аналітичних здібностей, швидкості мислення та вміння використовувати різноманітні концепції з математики та статистики для розв’язання економічних задач. 
 
Олімпіада відбудеться 23 березня у приміщенні Національному університеті “Львівська Політехніка” за адресою: вул. Степана Бандери, 12 (головний корпус університету) у аудиторії №114. Контактна особа з AIESECу: Олег Піх (0931033667).
 
Додаткову інформацію про проекти та організацію AIESEC можна знайти на офіційному сайті львівського локального представництва за адресою http://www.aiesec.lviv.ua
 
AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем. Представлена в 111 країнах світу, організація об’єднує 45 тисяч студентів в 1700 університетах та керована студентами і молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.  
 
Контактна інформація:
Олег Піх
+38 093 10 33 667
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
WEB: http://www.aiesec.lviv.ua

AIESEC у Львові

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST