Веселі черевички, Львівський мистецький центр Друк

Львівський мистецький центр "Веселі черевички"

Мета організації: підтримувати традиції українського народно-сценічного танцю, шляхом популяризації його в Україні та в світі

Здобутки: 
З 1992 року лауреат конкурсів фестивалів "Під сузірям лева", "Різдвяні канікули", "Таланти твої Україно", лауреати І та ІІ фестивалів та конкурсів народної хореографії ім. Павла Вірського, лауреати телеконкурсу "Крок до зірок", нагородженний дипломом І ступеня на фестивалі "Карпатські Візерунки", володар "Grand Prize" ІІ Всеукраїнського конкурсу "Національні Grand Prize сценічно-виконавських мистецтв".
 
У 1995 році Міністерство освіти України, відзначивши високу виконавську майстерність художній рівень репертуару, досягнення у вихованні національної свідомості, розвитку інтелектуального потенціалу, за значні здобутки у художньо-естетичному вихованні дітей та учнівської молоді, пропаганду танцювального мистецтва присвоїло звання "Зразковий художній колектив". 
Дата заснування:  1 вересня 1990р.
Керівники організації: 
  • Чмир Володимир Ярославович 
  • Чмир Марія Миронівна
Адреса організації: м. Львів, віл. Зелена, 22.
Телефон: 275 62 00
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Інша важлива інформація: 
„ВЕСЕЛІ ЧЕРЕВИЧКИ” дріботіли по сценах військових частин, підприємств м. Львова та області, крокували у Донецьку, Севастополі, Києві, репрезентували Україну в гастрольних поїздках у Польщі, Німеччині, Тунісі, Сірії, Сполучених штатах Америки. «Українська діаспора США часто вітає в себе знані таланти з України, але «Веселі черевички» справді покорили наші серця високою професійністю і патріотичним духом. Україна може гордитися такими талантами.»
Президент Українського Народного Союзу, ІНК Уляна Дячук.
Не одноразово виступали у Парижі, Ліоні, Марселі, Нанті, Анже, Бордо, Лілі. Представляли українське мистецтво в Європарламенті, (Стразбург), Дісней Ленді (Париж), брали участь у благочинних концертах в ЮНЕСКО (під патронатом мадам Помпіду), з відомими французькими співаками-композиторами, де юні артисти зачаровували своїм мистецтвом французьких глядачів. "Мистецтво маленьких виконавців талановите і глибоко національне, викликало захоплення вибагливої французької публіки привернуло увагу засобів масової інформації"- із листа Посла України у Франції п. Ю.Кочубея.
«Веселі черевички» єдині з художніх колективів Львівщини виступили перед Святійшим Отцем Папою Римським Іваном Павлом ІІ під час його зустрічі з молоддю.
Завдяки численним виступам за кордоном «Веселі черевички» надають гуманітарну допомогу Будинку дитини № 2 м. Львова, Дитячому будинку при церкві Покрови, Дитячому будинку «Вишенька» с.Жовтанці Львівської обл. (де організували філіал «Веселих черевичок» для дітей-сиріт, які мають змогу вивчати український танець), Львівській обласній дитячій лікарні та Лікарні швидкої допомоги (хірургічний відділ).
„Ми щиро любим весь наш край і любим Україну” – такими словами розпочинають і завершують свою програму маленькі артисти, і цю любов, разом з любов’ю до матері, вони розділяють на мільярди теплих промінчиків, які зігрівають серця глядачів.
Керівники ансамблю : Марія та Володимир Чмир
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST