Будуймо бізнес у Львові розумніше! Друк

Університет Св. Томаса, Мінесота/США у співпраці із Львівською бізнес-школою  УКУ (LvBS) проводить проект для львівських компаній з питань організаційного розвитку. 

Організаційний розвиток – це плановані зміни в організації, що включають розв’язання проблем та розвиток нових можливостей. Серед ключових тем проектів -  робота з працівниками над розвитком сильних сторін організації, стратегічне планування, розвиток лідерства.
 
Така співпраця є корисною як для українських підприємств, так і для американських консультантів. Для підприємства користь полягає в тому, що вони взаємодіють з американськими професіоналами і отримають безкоштовні консультації. Американські консультанти зрілі та відповідальні особи (середній досвід роботи 20 років), які зацікавлені в тому, щоб якісно виконати роботу за короткий проміжок часу, отримуючи цінний міжнародний досвід, який вони не можуть отримати у Сполучених Штатах.
 
Можливості такої співпраці існують з 2005 року. Цього року в проектів беруть участь такі компанії як Холдинг емоцій !Фест, рекламна компанія MTU, підрозділ компанії СофтСерв - СофтСерв Солюшинз.
 
«Ми співпрацюємо із зовнішніми експертами з метою розуміння тенденцій ринку та майбутніх трендів для підсилення своєї унікальності та диференціації», - говорить Андрій Худо, Голова ради директорів Холдингу емоцій !Фест. 
 
Довідка:
Університет Св. Томаса, Мінесота/США – католицький університет, що існує з 1885 року і пропонує програми гуманітарних, технічних та бізнес спрямувань. На сьогодні реалізовано 22 проекти для багатьох організацій в Україні, поміж яких як великі міжнародні корпорації, так і дрібний приватний бізнес: Київстар, Kernel, Міжнародні авіалінії України, Києво-Могилянська Академія, Клініка «Борис», «Дім Кави».

Львівська бізнес-школа (LvBS) – частина Українського католицького університету, працює з 2008 року і позиціонує себе як європейська бізнес-школа, яка розвиває бізнес, що ґрунтується на цінностях та візії.  Ціль бізнес-школи сприяти розвитку керівників, які будуть проактивно будувати українське бізнес-середовище, а не реагувати на точкові потреби. 

Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST