Сьогодні у Львові на маршрут №24 виїдуть нові автобуси Друк

На міському маршруті №24 у Львові курсуватимуть нові автобуси марки «Богдан». Про це 18 березня під час брифінгу з нагоди презентації автобусів повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Зі слів мера, ВАТ "Львівське автотранспортне підприємство-14630", яке обслуговує цей маршрут, за власні кошти придбало 10 нових автобусів, які від завтра почнуть випускати на лінію. Вартість цих автобусів – понад 9 млн грн.
 
"До Паски прийнято робити подарунки, приємно, що АТП-14630 зробило містові такий подарунок – 10 нових якісних автобусів. Ми повинні повертатися до великих якісних автобусів. Це чітка кампанія міста, щоб наші пасажири могли їздити у якісному транспорті", – сказав міський голова Львова.
 
Загалом, як наголосив Андрій Садовий, до Євро-2012 Львову треба закупити щонайменше 200 автобусів, 85 тролейбусів. "Ми будемо працювати для того, аби закуповувати ці транспортні засоби в українських, в першу чергу в львівських виробників", – додав мер.
 
Як розповів директор ВАТ "Львівське АТП-14630" Микола Петришак, 5 з 10 закуплених автобусів – великі (довжиною 10,5 м), 5 – середнього розміру (8,6 м).
 
"Вартість одного великого автобуса становить 890 тис. грн, середнього – 600 тис. грн. Якщо експлуатація цих автобусів нас задовольнить, то до Євро-2012 ми закупимо ще 40 таких автобусів", – сказав Микола Петришак.
 
Усі автобуси низькопідлогові.
 
Присутній на презентації голова відділення Фонду реабілітації інвалідів, депутат Львівської обласної ради Ярослав Грибальський позитивно відзначив розвиток доступності для людей з особливими потребами у Львові. Разом з тим, він наголосив на необхідності передбачати в проектній документації з ремонту доріг облаштування доступних для інвалідів зупинок.
 
Разом з тим, М.Петришак поінформував, що АТП-14630 є найбільшим АТП у Львові. На ньому працює понад 400 осіб, обслуговує 30 маршрутів: 16 міських, 11 приміських та 3 мі;народні. Одночасно на лінію виходить 160-170 автобусів.

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST