З початку 2010 року у Львові створили 13 ОСББ Друк
З початку 2010 року у Львові було створено 13 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, проти 4 – вподовж усього 2009 року.
 
Як повідомив 18 березня під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, динаміка створення ОСББ у міста є досить позитивна.
 
«Також за останні 2 місяці вже подано понад 50 заявок від мешканців міста Львова, які вирішили у своїх будинках створити об'єднання співвласників. Знаєте, я був в неділю на звітно-виборних зборах одного з таких об'єднань на Сихові. Дуже приємно було, коли керівник ОСББ чітко розказав позицію, на що були потрачені кошти, які ремонти зроблені, а які ще планується робити. Тобто громада будинку спільно живе і вирішує, що робити з тими коштами, які вони збирають з квартплати. Це і є та перспектива, яка має бути в кожному будинку міста Львова», - зауважив міський голова Львова.
 
Разом з тим, як повідомили  у прес-службі Львівської міської ради, окрім 50 заявок, поданих ініціативними групами громадян щодо створення ОСББ до міської ради, також заявки подають і до районних адміністрацій міста. Окрім того, громадяни створюють ОСББ самостійно. Загалом станом на сьогодні у Львові створено 350 ОСББ.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST