У Львові пройде Тиждень творчості людей з особливими потребами Друк

17-23 травня у Львові проведуть Тиждень творчості людей з особливими потребами. Тиждень творчості є інновацією у сфері соціокультурних послуг для людей з особливими потребами.

Про це 18 березня повідомила директор БО Мистецько-Терапевтичний Центр "Непротоптана стежина" Віра Войтюк.
 
"Уперше за історію розвитку творчих колективів людей з особливими потребами (ЛОП) Львова буде проведено складений захід, який представить різні види творчості ЛОП у різний спосіб (фестивалі, виставки, презентації, майстер-класи, семінари, навчання тощо). У Львові вже не перший рік проводяться соціальні та культурні заходи, які презентують творчість ЛОП, однак в силу їх невеликого масштабу, незначних ресурсів на реалізацію, про них знає доволі невелика кількість населення міста Львова, і тому такі заходи в більшості мають внутрішній ефект (для учасників). При умові поєднання зусиль багатьох організацій постає можливість втілення в життя ініціативи, яка матиме реальний вплив на розвиток творчості ЛОП, творчих методів роботи з ЛОП та сприятиме формуванню позитивної думки громадськості Львова щодо неповносправних. В майбутньому така ініціатива може стати традиційним заходом, що приверне до себе більшу увагу учасників, партнерів та спонсорів", - запевнила Віра Войтюк.
 
За її словами, у межах Тижня творчості людей з особливими потребами вже заплановано провести: міжнародний театральний фестиваль; міжнародну виставку художніх робіт ЛОП; фотовиставку присвячену творчості ЛОП; презентації поетичних та прозових збірок ЛОП; інтеграційні зустрічі; семінар для спеціалістів з питань освіти в галузі арт-терапії та театротерапії; навчання та майстер класи для спеціалістів; фотоконкурс для молоді; покази тематичних фільмів.
 
Очікується, що після проведення круглого столу 19 березня програма Тижня творчості людей з особливими потребами значно розшириться.
 
Нагадаємо, круглий стіл має на меті розвинути партнерство між громадськими, державними, освітніми, молодіжними установами, студентськими організаціями та ініціативними групами, які працюють на користь людей з особливими потребами та провести ряд заходів у Львові від спільним гаслом. Цей круглий стіл має стати початком підготовки до реалізації Тижня творчості людей з особливими потребами у Львові, який проходитиме за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST