У Львові розпочався конкурс дитячого малюнку «Малюємо майбутнє» Друк

У Львові оголошено конкурс дитячого фантастичного малюнку «Малюємо майбутнє». На конкурс приймають всі малюнки, які відповідатимуть таким критеріям: фантастичні малюнки, виконані довільною технікою, розміром А4, А3, неоформлені, підписані зі звороту (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце навчання, керівник), повідомили у прес-службі Львівської міськради. 

«Переможців визначатимуть у таких номінаціях: найкраща ілюстрація до фантастичного твору, найкращий живописний твір, найкращий графічний твір. У кожній номінації передбачається поділ на вікові групи: молодша шкільна, середня шкільна та старша шкільна. Кращих визначатиме комісія у складі художників, письменників-фантастів, представників журналу УФО», - зазначила директор УДЮМК Галицького району Катерина Кароль. 
 
Окремий приз від редакції "Українського Фантастичного Оглядача" за кращу ілюстрацію до твору, опублікованого в будь-якому номері журналу "Український Фантастичний Оглядач". Переможців нагородять грамотами, пам’ятними призами та подарунками. Також буде відзначений керівник, який взяв найактивнішу участь у залученні дітей до конкурсу. 
 
Художні твори приймаються за адресою: м. Львів, вул. Ф. Ліста, 2 у приміщенні клубу «Ровесник» щоденно з 11.00 до 16.00 години, або поштою на адресу: 79000, Львів, вул. Ф. Ліста, 2, УДЮМК Галицького району м. Львова з поміткою «Конкурс «Малюємо майбутнє». 
 
Роботи слід подати або надіслати не пізніше 12.00 год 14 квітня. 
 
Більше інформації про конкурс можна отримати за тел.: 
244-55-29, 
050-43-14-055, 
067-67-28-503. 

Громадський простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST