У Львові пройде Польсько-Український економічний форум Друк

На декілька днів Львів стане центром утворення та подальшого розвитку економічної та культурної взаємодії України і Польщі. Вже стало доброю традицією розвивати співпрацю між цими двома країнами саме за таким напрямом.

Сприятиме налагодженню добросусідських взаємин економічний форум, що пройде 18-19 березня. Участь у форумі візьме участь понад 150 представників місцевого бізнесу та самоврядування з Польщі та України. Запрошені також представники органів влади та провідних громадських організацій.

Організатори також сподіваються, що форум допоможе знайти безпосередніх економічних партнерів між учасниками зустрічі. Форум відбувається в рамках проекту «Центр Польсько-Української Співпраці», на реалізацію якого місто Краснік отримало фінансування із засобів Норвезького Фінансового Механізму.
 
Форум триватиме два дні. Захід присвячений питанням економічної співпраці між обома країнами. Новизна такого проекту полягає у присутності елементів транскордонного обміну досвідом у сфері взаємодії місцевих підприємств з владою, а також суспільної комунікації. Окрім форуму заплановано також практичні заняття, присвячені ролі місцевого самоврядування у сфері стимулювання підприємства та обміну хорошими прикладами у галузі PR.
 
Форум розпочнеться 18 березня о 10 годині і завершиться 19 березня о 14 годині. Місце проведення Форуму – готель «Дністер» (вул. Матейка, 6).
 
«Я переконаний, що це стане причиною подальшого зміцнення добросусідських польсько-українських відносин та зв’язків. Плекаю надію, що ця зустріч посприяє налагодженню економічної співпраці між учасниками», – зізнається  бургомістр міста Краснік Пьотр Чубіньскі.
 
У програмі Форуму: семінари з пошуку фінансування, зв’язків з громадськістю, створення консорціумів; лекції на різні теми («Доступ на ринки Польщі та України», «Юридичні аспекти ведення бізнесу. Реалізація контрактів і платежі», «Кредитування, Підтримка для підприємців з Польщі», «Працевлаштування в Україні», «Створення фірми в Україні», «Роль торгово-промислових палат», «Пошук коштів на транскордонну співпрацю і розвиток підприємництва»), презентація інвестиційних проектів Львова і Люблінського воєводства.
 
На відкритті форуму виступить перший заступник міського голови Львова Олег Синютка, бургомістр міста Краснік Пьотр Чубіньскі, генеральний консул РП у Львові Ґжеґож Опалінський, начальник управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Львівської обласної державної адміністрації Лев Захарчишин, віце-президент Польсько-української економічної палати Tадеуш Пілат.
 
В перший день форуму буде презентовано інвестиційні можливості Львівської області (Агенція інвестиційного розвитку Львівщини) та проект «Євроколія» (Львівська міська рада). 
З боку представників Люблінського воєводства буде також чимало заходів: представлення інвестиційних проектів Пьотром Фрашеком (Маршалковська адміністрація Люблінського воєводства), представлення пропозиції Міжнародних торгів у Познані Aнжеєм Биртом (Президент ТзОВ МТуП), представлення пропозиції Міжнародних торгів у Любліні Кшиштофом Кісєльом (Директор АТ ЛТ), презентація економічної зони Красніка Аґнєшки Мохоль-Дуль (виконком міста Краснік).
 
На другий день форуму заплановано проведення практичних занять у двох групах (на вибір) на теми: «Пошук фінансування для розвитку підприємництва у сфері міжнародної співпраці» під керівництвом Aгнєшки Льодовскої та «Консорціуми, ефекти синергії» з Тадеушем Намединьскім.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST