Тиждень творчості людей з особливими потребами у Львові Друк
Мистецько-терапевтичний центр «Непротоптана стежина» за підтримки управління соціального захисту ЛМР проводить круглий стіл для зацікавлених сторін, у зв’язку із початком підготовки до реалізації заходу «Тиждень творчості людей з особливими потребами у Львові», який проходитиме за підтримки управління соціального захисту ЛМР 17-23 травня 2010 року у Львові.
Захід відбуватиметься 19 березня, о 12.15у  малій сесійній залі львівської міської ради.
 
Метою круглого столу є поширення інформації про тиждень творчості серед державних та неурядових структур Львова, залучення всіх зацікавлених сторін до проведення та участі у заході та складення попереднього плану заходу.
 
Програма круглого столу передбачає:
 
1. Представлення цілі та завдань заходу «Тиждень творчості людей з особливими потребами у Львові», а також можливостей та перспектив, які відкриває захід для громади Львова.
2. Представлення наявних пропозиції інших організацій щодо програми заходів «Тижня творчості…».
3. Обговорення можливостей співпраці з державними та недержавними організаціями в рамках «Тижня творчості…».
4. Складення попередньої програми проведення заходу.
5. Представлення попередньої програми IX Міжнародного театрального фестивалю людей з особливими потребами на тему «Стихії» 20-23 травня 2010 року, що проходитиме в рамках «Тижня творчості…».
 
Метою заходу є сприяння розвитку творчості людей з особливими потребами (ЛОП) та методу творчої реабілітації ЛОП у Львові через об’єднання зусиль профільних організацій та їх підтримку у проведенні соціо-культурних заходів в рамках «Тижня творчості людей з особливими потребами у Львові».
 
Основними завданнями заходу є:
Підтримка творчих колективів ЛОП, надання їм можливості публічного представлення своєї творчості.
Розвиток системи творчої реабілітації ЛОП у Львові.
Сприяння підвищенню кваліфікації спеціалістів, які працюють в сфері творчої реабілітації ЛОП, а також розвитку системи їх навчання;
Консолідація зусиль НДО та державних інституцій, які займаються творчою реабілітацією ЛОП, навчанням спеціалістів та роботою з сім’ями та молоддю.
 
«Тиждень творчості…» є інновацією у сфері соціокультурних послуг для людей з особливими потребами, його ідея якісно відрізняється від попередніх заходів. Вперше за історію розвитку творчих колективів ЛОП Львова буде проведено складений захід, який представить різні види творчості ЛОП у різний спосіб (фестивалі, виставки, презентації, майстер-класи, семінари, навчання тощо). У Львові вже не перший рік проводяться соціальні та культурні заходи, які презентують творчість ЛОП, однак в силу їх невеликого масштабу, незначних ресурсів на реалізацію, про них знає доволі невелика к-ть населення міста Львова, і тому такі заходи в більшості мають внутрішній ефект (для учасників). При умові поєднання зусиль багатьох організацій постає можливість втілення в життя ініціативи, яка матиме реальний вплив на розвиток творчості ЛОП, творчих методів роботи з ЛОП та сприятиме формуванню позитивної думки громадськості Львова щодо неповносправних. В майбутньому така ініціатива може стати традиційним заходом, що приверне до себе більшу увагу учасників, партнерів та спонсорів.
 
В рамках «Тижня творчості…» вже заплановано провести: міжнародний театральний фестиваль; міжнародну виставку художніх робіт ЛОП; фотовиставку присвячену творчості ЛОП; презентації поетичних та прозових збірок ЛОП; інтеграційні зустрічі; семінар для спеціалістів з питань освіти в галузі арт-терапії та театротерапії; навчання та майстер класи для спеціалістів; фотоконкурс для молоді; покази тематичних фільмів. Очікується, що після проведення круглого столу програма «Тижня творчості…» значно розшириться.
 
До участі у круглому столі і проведенні «Тижня творчості…» запрошуються:
 
- Громадські, благодійні та державні організації, які надають послуги людям з особливими потребами у м. Львові та області.
- Представники творчих колективів людей з особливими потребами зі Львова та області, інших областей та країн.
- Профільні державні структури (управління та відділи Львівської Міської Ради: управління соціального захисту; відділ громадського партнерства; відділ промоції, управління культури; управління освіти і науки; управління сім`ї, молоді та спорту; міська служба у справах дітей; управління Львівської обласної державної адміністрації: головне управління праці та соціального захисту населення, управління у справах сім’ї та молоді, головне управління освіти і науки, управління культури і туризму, служба у справах дітей; Львівський міський та обласний ЦСССДМ та його районні відділення;)
- Навчальні заклади в яких навчають діти та молодь з особливими потребами.
- Навчальні заклади, які готують майбутніх спеціалістів до роботи у соціальній, соціо-культурній сфері, в галузі реабілітації.
- Молодіжні та студентські організації та ініціативні групи.
 
 
Будемо вдячні за попередження про участь у круглому столі, для підготовки належної к-ті місць та роздаткових матеріалів для всіх учасників до 18 березня.
 
Також просимо поширити цю інформацію серед ваших контактів і будемо раді бачити вас серед організаторів та учасників «Тижня творчості людей з особливими потребами у Львові»!
 
З приводу подальшої інформації просимо звертатись:
 
Директор організації Войтюк Віра +38 (093) 713 14 48 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
Керівник проектів Войтюк Анастасія Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Мистецько-терапевтичний центр Непротоптана стежина

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST