Молоді капіталісти Друк

Львів визначив найкращих із-поміж молодих підприємців

Львів визначив найкращих із-поміж молодих підприємців

Львівську молодь стимулюють до ведення бізнесу. Конкурсами.

25 березня нарешті відбулося нагородження переможців конкурсу "Молодий підприємець року-2007". Громадська організація "Інноваційний фонд", департамент гуманітарної політики Львівської міськради та представництво Держкомпідприемництва у Львівській області оголосили його ще торік у листопаді, завершитися він мав 1 грудня того ж року. "Я думав, що вже всі забули. А тут такий сюрприз!" — радів один із переможців.

Як розповів заступник голови представництва Держкомпідприемництва у Львівській області Тарас Медвецький, загалом на конкурс надійшло 40 заявок. Судячи з них, львівська молодь займається бізнесом, який пов'язаний здебільшого зі сферами торгівлі, послуг і посередництва. У виробництві молоді бізнесмени поки що не наважуються спробувати свої сили. Критеріями відбору переможців були: вік підприємця (не більш ніж 35 років), юридичний статус підприємства, його прибутковість і кількість працівників. Зрештою визначили, що в номінації "Бізнес-початок" найкращою є власниця бістро "Тарко" Мирослава Святківська, а в номінації "Малий бізнес" — Сергій Кушнір.

Сергій займається бізнесом з 21 року. Зараз йому двадцять сім, він власник туристичної агенції "Гарячі путівки", а нещодавно став директором турфірми "Прес-тур". "Туризм - дуже цікавий бізнес. Важкий, проблематичний, але цікавий", — зазначив він.

У конкурсі була передбачена ще одна номінація — "Середній та великий бізнес". Проте на неї надійшла тільки одна заявка, тож обирати не було серед кого.

Організатори мають намір проводити такий конкурс щороку. Вони сподіваються, що таким чином стимулюватимуть молодь до започаткування власної справи. Щоправда, наразі задоволення від перемоги в конкурсі суто моральне — фінансового заохочення найкращі молоді підприємці 2007 року не отримали. Натомість їм пообіцяли, що про них не забудуть. За висловом Тараса Медвецького, ці підприємці потрапили в "золотий фонд", тепер їх запрошуватимуть на різноманітні семінари та тренінги.

Директор ГО "Інноваційний фонд" Олена Яйко повідомила, що у 2008 році організатори планують залучити до проведення конкурсу податкову та прокуратуру.   

 

Василь Скріба,
  ПРО, 28.03.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST