Львівські пластуни розпочали зимовий табір Друк
Львівські пластуни вкотре розпочали зимовий лещетарський табір. Цього року учасники відпочинку зможуть навчитись кататись на лижах та сноубордах на найкращому гірськолижному курорті України.
Пластуни активно проводять час не лише влітку, а й в холодну пору року.  Традицію проводити лещетарський табір започаткували більше, ніж десять років тому. Спочатку він проводився на базах смт. Славське. Завдяки праці організаторів та сприянню меценатів зимовий табір для пластунів переїхав на оздоровчий курорт «Буковель».
 
Табір проводять щороку. Вік учасників - від 11 років. На захід можуть зголоситись не лише юнаки, які  вперше стоятимуть на лижах чи сноуборді, а й ті, хто хоче покращити свої вміння. З кожним учасником займатимуться кваліфіковані інструктори, тому навіть знавці лижного та сноубордового спорту зможуть відкрити для себе багато нового та цікавого.
 
Головний організатор табору Святослав Луців говорить, що головна мета такого зимового відпочинку -  це оздоровити дітей і навчити молодь їздити на лещетах та сноуборді. Тут навчатимуть також техніки безпеки та поведінки на схилах, готуватимуть інструкторів спортивних занять. Подібні заходи зміцнюють дружні стосунки молоді.
 
Лещетарський табір – це не тільки корисно й спортивно, а й весело!
 
Табір відбуватиметься за сприяння Леоніда Шевченка (ТзОВ "Скорцинера"), Романа Фрича (готель  «Patkovski») та підприємця Віктора Вінтоняка.
 
* * *
Табір відбувається з 14 до 18 березня на теренах оздоровчого курорту «Буковель».

Львівський осередок Пласту

 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST