Культурно-просвітницька акція «Стань актором!» присвячена всеукраїнському Дню театру Друк
27 березня на площі Ринок (зі сторони, де взимку знаходиться ковзанка) з 13:00 до 16:00 з нагоди всеукраїнського Дня театру вперше у Львові відбудуться імпровізовані театральні виступи мешканців і гостей міста Львова. 
Метою акції є доручення мешканців і гостей міста до розвитку театрального руху в Україні, а також створення можливості для творчої театральної імпровізації львів’ян, можливість спробувати незрівнянні емоції виступу на публіці а також отримати майстер-клас ораторського і театрального мистецтва.
 
В захоплюючому форматі кожен бажаючий зможе зіграти в вибраній театральній мініатюрі. Всі бажаючі зможуть вибрати собі роль Отелло, Гамлета, Колобка, пана Коцького, Енея, Мефістофеля  і багатьох інших і під керівництвом досвідчених акторів зіграти в довільному вигляді (монолог, в парі чи групі з кимось) п’ятихвилинну імпровізовану мініатюру. Актори також матимуть можливість самі задати формат виступу (опера, комедія, драма, балет, вестерн і т.д.) Орієнтовно планується участь не менше 70 бажаючих акторів, і близько 1000 учасників на протязі акції.
 
Організаторами події виступають: МГО «Школа психологічного експерименту» учасники якої будуть демонструвати навики ораторської майстерності і вдосконалювати свою психологічну підготовку, агенція інноваційної реклами «РІПКА», яка забезпечує саме організацію і рекламну підтримку акції, планується участь театральної студії «Хочу» і Львівського обласного театру ляльок, які відповідатимуть за якісне наповнення театрального імпровізованого дійства, а також кількох інших професійних театральних колективів міста.
 
Запрошуємо до активної участі в акції, а також до висвітлення інформації про подію.
 
 
За додатковою інформацією звертайтесь:
 
Онишко Остап Романович   067 769 0 135
Понтус Володимир Васильович 067 395 28 45
Кушнір Роман Олегович 096 308 00 32

Школа психологічного експерименту

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST